Інтернет-магазин камінів

Здавна піч камін був джерелом життєдайного тепла в оселі. Біля нього збиралася вся родина для того, щоб поїсти та поспілкування. У наш час він є вишуканим доповненням інтер'єру і предметом гордості господаря. Купити камін – значить зробити приміщення особливо затишним, надати йому неповторного колориту. Донедавна камін був ознакою добробуту та розкоші, його міг дозволити собі тільки господар великого будинку. Однак зараз його може придбати практично кожна людина, встановити в будь-якій кімнаті і отримувати естетичну насолоду від споглядання вогню, а ще - облаштувати надійне джерело тепла.

 

Купити камін в Україні тепер можна навіть для невеличкої квартири. Це буде компактний пристрій, що працює на безпечному біопаливі або електроенергії. Вони будуть мати чудовий вигляд навіть у невеличкому приміщенні, для них не потрібно буде перебудовувати оселю чи робити ремонт, не знадобиться також проведення додаткових комунікацій. Такі прилади мають прийнятну вартість і прості в установці та експлуатації.

Асортимент камінів у офіційного представника Toplavka

Каталог інтернет-магазину Toplavka пропонує широкий асортимент опалювальних печей-камінів:

  • вугільних і дров'яних з камінними топками з чавуну або сталі, оснащені додатково системами повітряного і водного опалення;
  • електричних;
  • біопаливних.

Серед розмаїття варіантів кожен клієнт зможе купити камін в Україні за розумною ціною. При цьому вироби не поступатимуться якістю та зовнішнім виглядом європейським аналогам. Ми дбаємо про те, щоб покупці різних приладів, в тому числі й з бюджетних категорій, ви могли підібрати цікаві варіанти.

В інтернет-магазині Toplavka представлені сотні моделей за різною ціною: від бюджетних переносних камінів на біопаливі, що підходять для використання в квартирі, до дорогих англійських камінів, закладку яких необхідно планувати ще на етапі проектування будинку. До цих конструкцій одразу можна підвести систему повітряного або водяного опалення, які також є у продажу. Для приватних будинків і дач відмінним варіантом стане піч буржуйка на твердому паливі з чавуну.

«Обличчям» каміна, елементом, що визначає стиль всього приміщення, є портал. Існує кілька основних архітектурних напрямків, що визначають вигляд порталу:

  • сільський;
  • класичний;
  • модерн;
  • хай тек;
  • біоніка.

Пічі каміни в Україні набули популярності доволі недавно, але вона швидко зростає. Зокрема найбільшим попитом користуються моделі середньої цінової категорії з високим ККД, привабливим дизайном і наявністю конфорок для приготування їжі.

Найбільш популярним паливом для печей такого типу є дрова або дров'яні брикети. Вони доступні, коштують недорого, а спеціальні пристрої регулювання тяги дають можливість забезпечувати тривале горіння і швидке прогрівання приміщення, навіть якщо на вулиці мороз.

Як підібрати камін

Портали можуть бути фронтальними і кутовими, тож є чудова можливість підібрати варіант можна для приміщення будь-якого розміру і форми. В нашому інтернет-магазині камінів запропоновані різні варіанти порталів, які задовольнять найвишуканіший смак.

Ми добираємо асортимент з урахуванням оптимальних технічних параметрів і тенденцій сучасної будівельної моди. Каміни вже підкорили Київ та інші міста України. Ви теж можете стати володарем такого практичного і стильного предмета інтер'єру, ознайомившись з нашим каталогом.

Хіти та новинки
Спеціальні пропозиції